SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
bestseller
Lee Stafford My Big Fat Healthy Hair Conditioner 250 ml Kondicionér pro větší objem vlasů

Lee Stafford My Big Fat Healthy Hair Conditioner 250 ml Kondicionér pro větší objem vlasů

Moje velké silné zdravé vlasy. Kondicionér pro větší, plnější, objemnější a silnější vlasy! Kondicionér pro objem, který zpevňuje vlasy a dodává jim velký objem a strukturu.
Kompletní popis
Skladem více než 5 ks
266 Kčvčetně DPH
Kód zboží:
LS200220
Značka:
Lee Stafford
Popis
Moje velké silné zdravé vlasy. Kondicionér pro větší, plnější, objemnější a silnější vlasy! Kondicionér pro objem, který zpevňuje vlasy a dodává jim velký objem a strukturu. Zvyšuje lesk a záři a odstraňuje nánosy stylingových přípravků, které způsobují zplihlost a ochablost vlasů. Je doslova hostinou pro vysílené vlasy. Tento Kondicionér vám pomůže udržet vlasy zdravé! Používejte ho každý den společně se Šamponem pro velké silné zdravé vlasy, abyste vlasy udržela silnější, plnější a přirozené. Obsahuje kombinaci pečujících látek Pro-Volume™ complex, který dodává objem. Přidaný panthenol pomáhá udržovat vlasy zdravé.
Lee radí: Po umytí vlasů Šamponem pro velké silné zdravé vlasy dlaněmi rovnoměrně rozetřete tento Kondicionér do vlasů a pečlivě opláchněte.
Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se produkt dostane do očí, okamžitě jej vypláchněte tekoucí vodou. Udržujte mimo dosah dětí. Složení: viz Ingredients. Objem: 250 ml. Spotřebujte do: viz symbol otevřeného kelímku.