SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
novinka
Lee Stafford Bigger Fatter Fuller Šampon pro větší objem vlasů 250 ml

Lee Stafford Bigger Fatter Fuller Šampon pro větší objem vlasů 250 ml

Lee Stafford Bigger Fatter Fuller Šampon pro větší objem vlasů 250 ml
Kompletní popis
Skladem více než 5 ks
266 Kč včetně DPH
Kód zboží:
LS200127
Značka:
Lee Stafford
Popis
Moje velké silné zdravé vlasy. Inovované složení šamponu pro větší, plnější, objemnější a silnější vlasy! Šampon pro objem, který zpevňuje vlasy a dodává jim velký objem a strukturu. Zvyšuje lesk, záři a odstraňuje nánosy stylingových přípravků, které způsobují zplihlost a ochablost vlasů. Je doslova hostinou pro vysílené vlasy. Tento šampon vám pomůže udržet vlasy zdravé! Používejte ho každý den společně s kondicionérem pro velké silné zdravé vlasy, abyste vlasy udržela silnější, plnější a přirozené. Obsahuje kombinaci pečujících látek Pro-Volume™ complex, který dodává objem. Přidaný panthenol pomáhá udržovat vlasy zdravé.

Lee radí: Naneste do mokrých vlasů, jemně vmasírujte a důkladně opláchněte. Podle potřeby opakujte. Pro dosažení nejlepšího výsledku pokračujte použitím Kondicionéru pro velké silné zdravé vlasy. Vyvarujte se kontaktu s očima.

Udržujte mimo dosah dětí. Pokud se produkt dostane do očí, okamžitě jej vypláchněte tekoucí vodou. Složení: viz Ingredients. Objem: 250 ml. Spotřebujte do: viz symbol otevřeného kelímku.
obsah: 250 ml