Osobní odběr zdarma, doprava od 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Všechny prodejny opět otevřeny!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

Již dvě prodejny PROFIMED mají otevřeno.


Vážení zákazníci,

Je nám líto, že část našich služeb jsme museli s ohledem na aktuální hygienická opatření omezit. Kamenné prodejny Profimed sice mohou být s ohledem na stávající nařízení otevřeny, ale protože se nacházejí v nákupních centrech, nepovažujeme jejich provozování při současné situaci za ohleduplné. Jako firma se chceme zasadit o co nejrychlejší zvládnutí problému s šířením virové nákazy a nebudeme tedy klienty ani náš pracovní tým do nákupních center lákat. Správné je zůstat doma nebo v zóně, kterou lze udržet hygienicky čistou. Z tohoto důvodu se nám tedy podařilo přeci jen zachovat provoz dvou prodejen. Obchody na adrese Ječná 2, Praha 2, a v OC Nový Smíchov jsou pro Vás i nadále otevřeny za náležitých hygienických opatření. Od pondělí do pátku mezi 8:00 a 18:30 (Ječná) a 9:00 a 19:00 (OC Nový Smíchov) si zde můžete nakoupit péči, kterou jste zvyklí používat nebo si zde vyzvednout svou internetovou objednávku. Pokud si chcete dostupnost zboží zde či radu ověřit, můžete prodejnu přímo telefonicky kontaktovat na čísle: 257 535 544.

V prodejně Ječná jsou pravidelně hygienicky omývány povrhy, větrán prostor a ošetřována nejkritičtější místa jako jsou madla dveří nebo tlačítka terminálů. Náš tým pracuje s ochranými pomůckami. Zdvořile Vás žádáme o platby pomocí platebních karet, aby se co nejvíce omezil kontakt s penězi. Stejně tak prosíme vyčkat před prodejnou, jsou-li uvnitř více než dva zákazníci (ti s ohledem na prostornost prodejny mohou ještě dodržet předepisovaný odstup). Všem se budeme rádi a pečlivě věnovat.

Zcela bez přerušení samozřejmě funguje online obchod pro celý sortiment Profimed na www.profimed.cz nebo přehledně a inspirativně pro dvě značky na vlastních webech ( SWISSDENTwww.swissdent.cz a KORRES - www.korres.cz ) 

Pokud jste objednávku zaslali online s vyzvednutím na jiné prodejně než Ječná, počká zde na Vás. Aktuální objednávky jsou doručovány na Vámi zadanou adresu a expedice je prováděna v nejkratší možné době. Úhrady jsou nyní přijímány v podobě bankovního převodu nebo online kartou. Další možností je vyzvednutí na prodejně Ječná. 

Naše logistika pracuje v nezměněném tempu každý všední den a za přísných hygienických opatření pro celý tým. 

Věříme, že Vám oblíbené nebo nezbytné zboží nadále budeme umět dodávat v co nejkratší době. 

O změnách (především samozřejmě otevření dalších poboček) Vás budeme rychle a rádi informovat. Pokud potřebujete další informace, je Vám též k dispozici linka 235 002 326

Přejeme Vám pevné zdraví!

Váš Profimed