SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

KRÁSNÉ JEMNÉ RTY ZA KAŽDÉHO POČASÍ


Balzám na rty v kalíšku nebo v tyčince? Ať je Vaše volba jakákoli, během zimy je péče o rty velmi důležitá. Aby byly jemné, zdravé a bez prasklin.

 

 

BALZÁMY NA RTY V KALÍŠKU - KRÁSNÉ NEJEN NA POHLED..

Výživné balzámy na rty s máslovou konzistencí dodávají rtům potřebnou hydrataci a lesk. Jsou ideální pro suché a popraskané rty. Bambucké máslo a rýžový vosk poskytují dlouhodobou hydrataci, výživu a rty zvláčňují. Široká škála barevných odstínů podtrhujících přirozenou barvu rtů zaručí, že si zcela jistě vybere každá z Vás.

Vybrat si můžete ze šesti odstínů a vůní:

GUAVA, JASMÍN, DIVOKÁ RŮŽE, KDOULE, S GRANÁTOVÝM JABLKEM A MANGEM.  

PRO PŘÁTELE KLASIKY

Výživné balzámy na rty v tyčince obsahují jojobový, slunečnicový, mandlový a sezamový olej, dále – včelí, karnaubský a kandelilový vosk s uklidňujícími a antioxidačními vlastnostmi. Balzámy dokonale hydratují a zvláčňují i velmi citlivé rty. Můžete si vybrat v jemně barevných odstínech nebo bezbarvé. Pro obzvláště citlivé rty je k dispozici Balzám na rty s aloe vera. Vyznavači outdoorových aktivit ocení Balzám na rty se slunečnicovým olejem s ochranou proti slunci SPF20.

Ať už si vyberete jakýkoliv z KORRES balzámů, vaše hedvábně jemné rty jejich péči jistě ocení. Můžete se s nimi v kapse vydat do zasněžených hor nebo jen na malou procházku. 

PROTO VYZKOUŠEJTE VŮNĚ BALZÁMŮ A NECHTE SE OKOUZLIT LEHKÝMI BAREVNÝMI ODSTÍNY.
 

Produkty