SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
BlanX Med Sensitive Teeth bělicí zubní pasta pro citlivé zuby, 100 ml

BlanX Med Sensitive Teeth bělicí zubní pasta pro citlivé zuby, 100 ml

Bělicí zubní pasta pro citlivé zuby s přírodní formulí a nízkou abrazivitou (RDA 40).
Kompletní popis
Skladem více než 5 ks
275 Kčvčetně DPH
Kód zboží:
GA0325600
Značka:
Blanx
Popis
Bělicí zubní pasta pro citlivé zuby s přírodní formulí a nízkou abrazivitou (RDA 40). Obsahuje aktivní ingredience, které zpevňují zubní sklovinu, pečují o ni a navracejí jí přirozenou bělost: hydroxyapatit, a fluorid sodný pro remineralizaci, chlorid draselný pro snížení citlivosti zubů.

Jak BlanX účinkuje?

Řada BlanX obsahuje speciální formuli, jejíž synergické a konstantní přírodní složky přinášejí unikátní bělicí účinek.
A) extrakt z lišejníků (Pukléřky islandské - Cetraria Islandica a Provazovky tlustovousé - Usnea Barbata): působí bakteriostaticky, proti plaku a tvorbě zabarvení na povrchu zubu, má zklidňující ochranné účinky na mukózní membránu dásní.
B) speciální mikročástice silikátů: jemně čistí zubní sklovinu bez abrazivního účinku a chrání tím před vznikem citlivých zubních krčků
C) fluoridové sole: působí preventivně proti vzniku zubního kazu a zpevňují zubní sklovinu
V balení navíc naleznete speciální vzorník odstínu zubů “BlanXometer“, který vám pomůže určit odstín zubů před a po bělení. Získáte jej odstřihnutím z vnitřní strany krabičky.


Mezinárodní patent. Obsahuje fluoridy: 890 ppmF. Dětem do 6 let naneste na zubní kartáček množství pasty o velikosti hrášku a dohlédněte, aby zubní pastu nepolykaly.

Složení: Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Potassium Chloride, PEG-32, Silica, Cellulose Gum, Zinc Hydroxyapatite, Sodium Lauryl Sulfate, Xylitol, Aroma, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Zinc Citrate, Mentha Piperita Oil, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Menthol, Anethole, Titanium Dioxide, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Eugenol, Limonene, CI 74260.