SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
bestseller
BlanX Med Intense Stain Removal bělicí zubní pasta pro zabarvené zuby, 100 ml

BlanX Med Intense Stain Removal bělicí zubní pasta pro zabarvené zuby, 100 ml

Bělicí zubní pasta pro zabarvené zuby s přírodní formulí a nízkou abrazivitou (RDA 40).
Kompletní popis
Produkt již není v nabídce
Kód zboží:
GA1085000
Značka:
Blanx
Popis
Pasta obsahuje enzym papain, který výrazně zpomaluje tvorbu zubního plaku na povrchu skloviny, výtažek z arktických lišejníků (Pukléřky islandské - Cetraria Islandica a Provazovky tlustovousé - Usnea Barbata). Dokonalé čištění a vyleštění skloviny zajišťují jemné mikročástice silikátů a prášek ze stonků bambusu.

Jak BlanX účinkuje?
Řada BlanX obsahuje speciální formuli, jejíž synergické a konstantní přírodní složky přinášejí unikátní bělicí účinek.
A) extrakt z lišejníků: působí bakteriostaticky, proti plaku a tvorbě zabarvení na povrchu zubu, má zklidňující a ochranné účinky na mukózní membránu dásní.
B) speciální mikročástice silikátů: jemně čistí zubní sklovinu bez abrazivního účinku
C) fluoridové soli: působí preventivně proti vzniku zubního kazu a zpevňují zubní sklovinu

Objem: 100 m


Složení
Po každém použití pečlivě uzavřete tubu, aby byla zubní pasta pořád stejně účinná. Pastu skladujte při izbové teplotě. Nepolykejte. Nepoužívejte pokud máte v ústech afty nebo malé poranení. Dětem do 6 let naneste na zubní kartáček množství pasty o velikosti hrášku a dohlédněte, aby zubní pastu nepolykaly.
Použití
Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, PEG-32, Silica, Cellulose Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Xylitol, Aroma, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Bambusa Arundinacea Stem Extract, Sodium Monofluorophosphate, Mentha Piperita Oil, Menthol, Papain, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Anethole, Titanium Dioxide, Methylparaben, Propylparaben, Eugenol, Limonene. Obsahuje fluoridy.