Všechny naše pobočky jsou od 22. 10. 2020 uzavřeny. Stále však můžete nakupovat bezpečně a pohodlně online.

AnOxident balance ústní voda, 300 ml

Formule z patentované směsi z bioaktivního mléka a extraktů z rostlin doplňuje přirozené ochranné systémy slin, poskytuje jim důležité antioxidanty a redukuje parodontální problémy spojené se zvýšenou koncentrací glukózy v ústech. Kompletní popis
Skladem nad 5 ks
Kód zboží: A004OR
Popis

AnOxident balance ústní voda

Ústní voda vhodná zejména pro diabetiky a kohokoli s problémy s ústní hygienou související s dietou s vysokým obsahem glulkózy nebo s diabetem.

Nadměrná koncentrace glukózy může snížit aktivitu důležitých ochranných faktorů v ústech, způsobit nezdravou nerovnáhu v ústním prostředí a ve výsledku se významně podílet na vzniku zubního kazu a onemocnění dásní. Složení s jemnou příchutí obsahuje ochranný systém DUOX, který pomáhá udržet přirozenou rovnováhu v ústech, podporuje orální zdraví, svěžest a příjemný pocit v ústech. Složení neobsahuje mentol ani alkohol, a proto netípe a nepálí.

Návod k použití: Po vyčištění zubní pastou AnOxident balance si vypláchněte ústa ústní vodou. Opakujte kdykoli během dne pro svěží a příjemný pocit. Přebytek výplachu vyplivněte a nevyplachujte pak vodou. Ústní voda není vhodná pro děti do 6 let.

Obsah: 300 ml
Složení
expicienty, xylitol, monofluorosulfát sodný 1,14% w/w (1500 ppm), extrakt z mléčného proteinu, Cucumis melo, mléčný substrát, Lactoferrin-NFQ, Apo Lactoferrin-NFQ, prášek z listů Aloe vera
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit
Doporučené produkty

Vybrané dotazy a články

Diabetes - zubní/ústní péče

Dobrý den, doporučíte mi prosím zubní pastu a ústní vodu, která je vhodná pro diabetiky? Trápí mě záněty dásní, zubní kámen a zejména suchost v ústech. Děkuji.
Michaela
Další dotazy a články najdete v naší poradně
nebo nám rovnou napište

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MDDr. Nikolleta Benešová
odborná konzultace dentální péče
Pavlína Ditrichová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny